Příšerákovi 2 - POHÁDKOVÁ STŘEDA

18. 05. 2022, 17:30 - 18. 05. 2022, 19:30

Typ: Jiné akce

Organizátor: Kino Centrum Karviná

Místo konání: Kino Centrum Karviná

Pokračování úspěšné animované komedie pro celou rodinu.

Režie: Holger Tappe  •  Scénář: Kirstie Falkous, Abraham Katz, David Safier  •  Dabbing: Jan Vokrouhlecký - Ethan Rouse (Max), Silvie Matičková - Emily Carey (Mila Starr /, Helena Němcová - Jessica Brown Findlay (Fay), Sabina Laurinová - Emily Watson (Emma), Martin Sobotka - Nick Frost (Frank), Přemek Forejt - Daniel Ben Zenou (Maddox Star, Denisa Nesvačilová - Emma Tate (Marlene Starr, Jiří Korn - Jason Isaacs (Drákula), Bohdan Tůma - Ewan Bailey (Renfield)

Zachránili jste nedávno svět a myslíte si, že vám to zaručuje celoživotní zásobu štěstí? Chyba! Každodenní život má protivný zvyk znovu vám házet klacky pod nohy…

Od velkého „příšerákovského“ dobrodružství rodiny Wishbonů uplynul již rok. Jejich život se vrátil do všedních kolejí, s běžnými lidskými starostmi a hádkami.

Pozvání na svatbu čarodějnice Baby Jagy a komorníka Renfielda je tak pro rodinu vítaným rozptýlením. Jenže než si snoubenci stihnout říci „ano“, slavnostní den v mžiku zničí nezvaný host. Malá miliardářská dcerka Mila Starr, která je supercool agentka a hlavně obávaná lovkyně příšer, oba svatebčany unese!

Wishbonovi mají jedinou možnost, jak zkusit své přátele zachránit. Musí se znovu proměnit v Příšerákovi. Jako mumie, vlkodlak, upírka a Frankensteinovo monstrum se přes tropické pláže i zasněžené hory vydávají po stopách Mily a jejích zajatců…

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 24. březen 2022

Země původu:

  • Velká Británie
  • Německo