Velký červený pes Clifford - PRÁZDNINY S KINEM

27. 07. 2022, 10:00 - 27. 07. 2022, 12:00

Typ: Jiné akce

Organizátor: Kino Centrum Karviná

Místo konání: Kino Centrum Karviná

Tato projekce proběhne ve velkém sále Městského domu kultury Karviná.

Režie: Walt Becker  •  Scénář: Jay Scherick, David Ronn, Blaise Hemingway  •  Podľa predlohy: Norman Bridwell  •  Hudba: John Debney  •  Hrají: Darby Camp, Jack Whitehall, Izaac Wang, John Cleese, Sienna Guillory  •  Dabbing: Soňa Linhartová (Emily), Petr Neskusil (Casey), Viktor Vích Antonio (Owen), Anna Theimerová (Maggie), Michal Jagelka (Tieran), Ladislav Županič (Bridwell)

Emily (Darby Camp) právě nastoupila na novou školu, kde se na ni všichni spolužáci dívají skrz prsty, protože jim připadá divná. Náladu jí nemůže zvednout ani to, že se o ni po dobu máminy služební cesty stará velmi nezodpovědný strýček Casey (Jack Whitehall), který je magnetem na nejrůznější katastrofy. Možná jeho špatná karma způsobí, že se Emily ocitne v podivném stanu podivného chovatele zvířat pana Birdwella (John Cleese) a okamžitě se zamiluje do jednoho malého červeného štěněte. Emily ví, že by jí máma mazlíčka nedovolila, ale neví to ten pes, který se schová do její školní brašny. Emily ho objeví až doma a než ho stačí vrátit, naroste tenhle mazlík, kterému dá jméno Clifford, do obřích rozměrů. A protože pan Birdwell se vypařil, nezbyde Emily a Caseymu nic jiného než se o Clifforda starat. Každý, kdo měl někdy štěně, ví, že s ním bývají velké starosti. A co teprve se štěnětem, které na výšku měří tři metry! Je jasné, že větší dobrodružství už Emily rozhodně nikdy nezažije.

Z důvodu modernizace kina Centrum se všechny filmové projekce od 9. 7. 2022 přesouvají do velkého sálu Městského domu kultury Karviná.

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 6. leden 2022

Země původu:

  • USA