Rakeťák - LETNÍ KINO

30. 07. 2022, 21:00 - 30. 07. 2022, 23:00

Typ: Jiné akce

Organizátor: Kino Centrum Karviná

Místo konání: Kino Centrum Karviná

Vzhůru do nekonečna a ještě dále! Vyrazte s námi na velké dobrodružství na velkém plátně pod hvězdami

Režie: Angus MacLane  •  Hrají: Chris Evans  •  Scénář: Andrew Stanton, Pete Docter, John Lasseter  •  Hudba: Andrew Stanton, Pete Docter, John Lasseter

Zkušený člen Vesmírného ochranného sboru Buzz Rakeťák, jeho velitelka Alisha Hlohová a posádka více než tisíce vědců a techniků se vracejí domů ze své aktuální mise. Přibližně 4,2 milionu světelných let od Země je senzor upozorní na přítomnost blízké nezmapované, ale na zdroje potenciálně bohaté planety. Buzz rozhodne, že si jejich průzkumná loď udělá menší okliku a neznámou planetu T’Kani Prime – bažinatou planetu s agresivními liánami a obřími brouky – se vydá prozkoumat. Snaha o rychlý odlet se však zvrtne a vyvrcholí havárií, při níž exploduje palivový článek a Buzz s Alishou a zbytkem posádky na nepříliš přívětivé planetě uvíznou.

Vstupenky zakoupíte v pokladně Letního kina Karviná, která bude otevřena 1,5 hodiny před začátkem projekcí. Z důvodu nočních hodin projekcí, mohou děti ve věku do 15 let na filmy jim přístupné pouze v doprovodu dospělé osoby! V případě nepřízně počasí projekce odpadají!

Rok výroby: 2022
Datum lokální premiéry: 16. červen 2022

Země původu:

  • USA