Přehled filmů Letního kina

2. 08. 2017, 21:00 - 31. 08. 2017, 23:30

Typ: Film

Organizátor: Městský dům kultury Karviná

Místo konání: Letní kino, Karviná-Fryštát

Já, padouch 3                                

3. a 5. 8. 2017 ve 21:00 hodin

Gru a jeho mimoní pomocníci ve třetím díle úspěšné animované série.

… budou tentokrát čelit rafinovanému super zločinci s nezdravou zálibou v módě (a hudbě) osmdesátých let - Balthazaru Brattovi. Naštěstí se ale Gru může opřít nejen o  agentku Lucy Wilde a adoptovaný trojlístek uličnic Margo, Edith a Agnes, navíc se totiž tentokrát shledá i se svým dávno ztraceným dvojčetem Druem…

Anim./Dobr./Komedie, USA, 90 min., český dabing, přístupný, vstupné 90 Kč

 

Milovník po přechodu                            

4. a 6. 8. 2017 ve 21:00 hodin

Držte si plavky, přichází seladon městských bazénů!

Maximo měl odjakživa jediný cíl – klofnout bohatou dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to dokonale, každá zlatá žíla ale jednou vyschne, a tak, když se jeho velmi „nemladá“ žena spustí s prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici, stěhuje se obstarožní seladon k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci… Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek?

Komedie, USA, 115 min., do 12 let nepřístupný, vstupné 90 Kč

 

Anděl Páně 2                                            - FILMOVÉ HITY ZA 60 KČ -

10. a 12. 8. 2017 ve 21:00 hodin

Pohádková pecka, která Vás zaručeně osvěží.

Anděl Petronel (I. Trojan) stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Čert Uriáš (J. Dvořák) nezahálí a začne Petronela pokoušet... Jedna z jejich věčných tahanic způsobí, že se vzácné jablko ze stromu Poznání zakutálí z nebe na Zemi. A to už se Bůh (J. Bartoška) opravdu rozzlobí… Volné pokračování vánoční klasiky v režii Jiřího Stracha přináší zcela nový příběh, který pobaví v kinech celou rodinu. 

Pohádka/Komedie/Rodinný, ČR, 99 min., přístupný, vstupné 60 Kč

 

Valerián a město tisíce planet                         

11. a 13. 8. 2017 ve 21:00 hodin

Dobrodružná akční sci-fi režiséra snímků Pátý element a Lucy.

Na rozkaz ministra obrany se zvláštní agenti Valerian a Laureline vydávají na misi do intergalaktické stanice Alfa. Úchvatné místo, přezdívané Město tisíce planet, kde všechny vesmírných druhy mezi sebou sdílejí znalosti a kulturu, totiž ohrožuje temná síla … a agenti se musí pokusit tuto hrozbu zneškodnit, dokud je čas.

Sci-Fi, Francie, 137 min., přístupný, český dabing, vstupné 100 Kč

 

Kráska a zvíře                                            - FILMOVÉ HITY ZA 60 KČ -       

17. a 19. 8. 2017 ve 21:00 hodin

Emma Watson v hrané adaptaci animované klasiky.

Ve snímku, inspirovaném stejnojmenným animovaným filmem z roku 1991, uvidíte Emmu Watson v roli bystré a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. 

Rodinný/Fantasy/Muzikál/Romantický, USA, 130 min., přístupný, český dabing, vstupné 60 Kč

 

Špunti na vodě                                          - FILMOVÉ HITY ZA 60 KČ -

18. 8. 2017 ve 21:00 hodin

Rodinná komedie o jednom velkém vodáckém dobrodružství.

Jiří Langmajer, Pavel Liška a Hynek Čermák, hlavní mužští představitelé nové české rodinné komedie, měli skvělý plán, ale jako každý plán i ten jejich měl své trhliny… Proto se ocitli na vodě ve vysněných kánoích sice bez žen, zato ale se všemi dětmi… A tak desetičlenná expedice vyplouvá na dvoudenní plavbu vstříc dobrodružstvím a spoustě bláznivých zážitků…

Komedie/Rodinný, ČR, 83 min., přístupný, vstupné 60 Kč

 

Muzzikanti                                                    - FILMOVÉ HITY ZA 60 KČ -    

20. 8. 2017 ve 21:00 hodin

Hudební film vyprávějící a zpívající o duši Těšínského Slezska.

Romantická filmová balada Petra Šišky a Dušana Rapoše plná hereckých (i muzikantských) osobností a výrazných hudebních motivů rozprostřených od folklorních kořenů až po mladou rockovou současnost.

Romantický/Hudební, ČR, 109 min., do 12 let nevhodný, vstupné 60 Kč

 

Emoji ve filmu

24. a 26. 8. 2017 ve 20:30 hodin

Animované dobrodružství plné LJ .

Textujete? Chatujete? Píšete na sociální sítě? Jasně! A používáte u toho smajlíky? Tak to je snad jasné! A teď si představte, že jsou to živá stvoření, která se prodírají světem aplikací uvnitř vašeho mobilu. Že tam žádný není? Tak to byste se divili! J

Anim./Dobr./Komedie, USA, 97 min., přístupný, český dabing, vstupné 100 Kč

 

Logan: Wolverine                                     - FILMOVÉ HITY ZA 60 KČ -

25. 8. 2017 ve 20:30 hodin

Wolverine se vrací a opět zachraňuje lidstvo.

Jenže nyní je na tom trochu hůř. Jeho schopnost uzdravování pomalu vyprchává a elánem také zrovna nehýří. Navíc je na vše skoro sám, z X-Menů zbývá pouze Profesor X, který ale trpí Alzheimerovou chorobou a ztrácí pomalu paměť. Naštěstí je zde jedna dívka, která má překvapivě stejné schopnosti jako Wolverine.

Akční/Drama/Sci-Fi, USA, 137 min., do 15 let nepřístupný, vstupné 60 Kč

 

Rychle a zběsile 8                            - FILMOVÉ HITY ZA 60 KČ -

27. 8. 2017 ve 20:30 hodin

Osmé pokračování nejadrenalinovější filmové série

V další epizodě slavné automobilové akční krimi nebudou chybět staří známí (V. Diesel, D. Johnson, J. Statham, K. Russell), nové tváře (Ch. Theron, H. Mirren) ani překvapivé dějové zvraty… a samozřejmě ani luxusní káry, hromada akce a obří exploze, takže se opět připravte na jízdu, která vám na dvě hodiny spolehlivě vystřelí mozek z hlavy!

Akční/Krimi/Thriller, USA, 136 min., do 12 let nevhodný, vstupné 60 Kč

 

Po strništi bos                              

31. a 1. 9. 2017 ve 20:30 hodin

Jan a Zdeněk Svěrákovi se vracejí k hrdinům legendární Obecné školy.

Edu Součka a jeho rodiče tentokrát potkáváme za Protektorátu, kdy jsou nuceni vystěhovat se z Prahy na venkov. Mladá městská rodina se musí přizpůsobit novému prostředí a na Edu také čeká nelehký úkol: najít a obhájit své místo v místní klukovské partě, jejíž svět je naprosto odlišný od toho městského. Další laskavý, lidský a vtipný příběh, který (v té nejlepší „svěrákovské“ tradici) nadchne celou rodinu, vznikl podle stejnojmenné knihy vzpomínek Zdeňka Svěráka a tematicky zapadá do tetralogie filmů Kolja, Obecná škola a Vratné lahve, vyprávějící příběh jednoho muže na pozadí dějinných událostí 20. století.

Drama/Komedie, ČR, 111 min., přístupný, vstupné 100 Kč

 

Z důvodu nočních hodin projekce, mohou děti ve věku do 15 let na filmy jim přístupné pouze v doprovodu dospělé osoby! V případě nepřízně počasí projekce odpadají!