Kalendář akcí

 
označit vše
odznačit vše

Seznam akcí pro březen 2019

Zahájení zámecké sezony

30. březen 10:00 - 30. březen 17:00

Výstava: LV – Pavel Kubíček

19. únor 17:00 - 27. březen 19:00

Co jsme komu zase udělali?

28. únor 17:45 - 2. březen 21:45

Všechno nejhorší 2

28. únor 20:00 - 1. březen 21:45

Masopust

1. březen 08:00 - 6. březen 16:00

Konkurs plastyczny: "Mój pomysł na kukiełkę"

1. březen 08:00 - 31. březen 19:00

Máte rádi večerníčky?

1. březen 09:00 - 31. březen 19:00

Tvoření s dětmi

1. březen 09:00 - 31. březen 19:00

Kalendárium

1. březen 09:00 - 31. březen 19:00

Co jsme komu zase udělali?

1. březen 17:45 - 2. březen 21:45

Všechno nejhorší 2

1. březen 20:00 - 1. březen 21:45

Sokol Karviná - Basket Valašské Meziříčí

2. březen 09:00 - 2. březen 11:00

Jak vycvičit draka 3 BH

2. březen 15:30 - 2. březen 17:30

Ženy v běhu

2. březen 17:45 - 5. březen 21:00

Sokol Karviná - TBS Přerov

3. březen 09:00 - 3. březen 11:00

HCB Karviná - Brno

3. březen 10:30 - 3. březen 12:30

MFK Karviná U21 - FC Vysočina Jihlava U21

3. březen 11:00 - 3. březen 13:00

Oskaři 2019

3. březen 15:30 - 4. březen 22:00

Taneční večer

3. březen 18:30 - 3. březen 20:30

To je moje knihovna

4. březen 09:00 - 29. březen 19:00

Bookstart pt.: "Teatrzyk kukiełkowy"

4. březen 09:00 - 4. březen 12:00

Kurz internetu pro začátečníky i mírně pokročilé

4. březen 12:30 - 25. březen 14:00

Posezení u cimbálu - ochutnávka vína

4. březen 15:30 - 4. březen 18:00

Kurz práce s počítačem pro začátečníky

5. březen 12:30 - 26. březen 14:00

Senior bez nehod – Divadelní přednáška

5. březen 14:00 - 5. březen 16:00

Záložka do knížky

5. březen 16:00 - 5. březen 19:00

Setkání u knihy

5. březen 17:00 - 5. březen 19:00

Impresionisté a muž, který je stvořil

5. březen 17:30 - 5. březen 19:00

Taneční večer

5. březen 18:30 - 5. březen 20:30

Výstava studentských prací Gymnázia Karviná

6. březen 08:00 - 28. březen 18:00

Těšínsko

6. březen 15:30 - 6. březen 18:00

Je mi jedno, že se zapíšeme Do dějin jako Barbaři

6. březen 17:30 - 6. březen 20:00

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená BH

6. březen 17:30 - 6. březen 19:15

Všechno nejhorší 2

6. březen 20:00 - 11. březen 22:00

Založení města

7. březen 08:00 - 31. březen 16:00

Kurz práce s počítačem pro středně pokročilé

7. březen 12:30 - 28. březen 14:00

Klavírní melodie

7. březen 15:30 - 7. březen 18:00

Captain Marvel

7. březen 17:15 - 11. březen 19:30

Koncert klavírního oddělení

7. březen 17:30 - 7. březen 19:00

Zelená kniha

7. březen 18:00 - 7. březen 20:15

Veselá trojka - koncert k MDŽ

8. březen 17:00 - 8. březen 20:00

Sokol Karviná B – BC Nový Jičín B.

8. březen 20:00 - 8. březen 22:00

12. ročník nepostupové soutěže Mažoretka Juventusu

9. březen 09:00 - 9. březen 19:00

Psí veličenstvo BH

9. březen 15:30 - 10. březen 16:30

Pětkrát do černého

9. březen 17:00 - 9. březen 20:00

Ženy v běhu

9. březen 17:45 - 10. březen 21:30

HCB Karviná – Dukla Praha

9. březen 18:00 - 9. březen 20:00

Sokol Karviná - VŠB Ostrava

9. březen 18:00 - 9. březen 20:00

Sokol Karviná - BK Hladnov Ostrava

10. březen 11:00 - 10. březen 13:00

Nedotknutelní

10. březen 18:00 - 10. březen 20:15

Taneční večer

10. březen 18:30 - 10. březen 21:00

Ljuba, žena která ví

11. březen 15:30 - 11. březen 18:00

Knižní policie v ulicích

12. březen 08:00 - 12. březen 12:00

„Z pohádky do pohádky“

12. březen 08:30 - 12. březen 10:00

Focení dětí s jarní tématikou ve Sluníčku

12. březen 15:00 - 12. březen 18:00

P. I. ČAJKOVSKIJ: LABUTÍ JEZERO

12. březen 17:30 - 12. březen 20:00

Tuktukem z Thajska až na Moravu

12. březen 18:00 - 12. březen 21:00

Taneční večer

12. březen 18:30 - 12. březen 22:00

Posezení s knihou u kafíčka

13. březen 09:30 - 13. březen 12:00

Na střeše

13. březen 15:00 - 13. březen 16:30

Historie lázní Darkov: Mgr. L. Kolková

13. březen 15:30 - 13. březen 18:00

Celé Česko čte dětem - čteme s VIP osobností

13. březen 16:00 - 13. březen 17:00

Spotkanie z Ewą Katrušák

13. březen 16:00 - 13. březen 18:00

Grinch BH

13. březen 17:30 - 13. březen 19:00

3 dny v Quiberonu

13. březen 17:30 - 13. březen 19:30

Léto s gentlemanem

13. březen 19:30 - 14. březen 19:00

Klavírní melodie

14. březen 15:30 - 14. březen 17:00

Koncert oddělení EKN a akordeonů

14. březen 17:30 - 14. březen 20:00

Šťastný Lazzaro

14. březen 18:00 - 14. březen 20:15

Skleněný pokoj

14. březen 19:30 - 17. březen 21:30

Sokol Karviná B – VŠB Ostrava B

14. březen 19:30 - 14. březen 21:30

LEGO® příběh 2 BH

15. březen 15:30 - 15. březen 17:30

Zábavná talkshow s PhDr. Zuzanou Bubílkovou

15. březen 17:00 - 15. březen 20:00

Cesta k harmonii – XXI. ROČNÍK Festivalu

16. březen 09:30 - 17. březen 18:00

Kouzelný park BH

16. březen 15:15 - 17. březen 17:00

Co jsme komu zase udělali?

16. březen 17:15 - 16. březen 19:00

Rangers – plavci

16. březen 19:00 - 16. březen 22:00

Bohemian Rhapsody

16. březen 19:30 - 16. březen 21:45

MFK Karviná U21 - FC Baník Ostrava U21

17. březen 11:00 - 17. březen 13:00

Moc a síla hypnózy

17. březen 17:00 - 17. březen 19:00

Captain Marvel

17. březen 17:15 - 19. březen 21:45

Taneční večer

17. březen 18:30 - 17. březen 22:00

Heligonka Vaška Fajfra

18. březen 15:30 - 18. březen 20:00

Ženy v běhu

18. březen 20:00 - 20. březen 21:00

Cestopisná přednáška – Aljaška

19. březen 17:00 - 19. březen 20:00

Jak vycvičit draka 3 BH

19. březen 17:15 - 19. březen 19:15

Taneční večer

19. březen 18:30 - 19. březen 22:00

Bookstart: S knížkou do života

20. březen 10:00 - 20. březen 11:00

Zlatý podraz

20. březen 15:00 - 20. březen 17:00

Historie města Karviná

20. březen 15:30 - 20. březen 18:00

Stoletá dáma

20. březen 15:30 - 20. březen 17:00

"Odpoludnie poézie"

20. březen 16:00 - 20. březen 19:00

Tchýně na zabití

20. březen 16:00 - 20. březen 22:00

Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět BH

20. březen 17:30 - 20. březen 19:00

Prase

20. březen 17:30 - 20. březen 19:30

„Může za to štrúdl“.

21. březen 08:00 - 21. březen 12:00

Komentované prohlídky

21. březen 08:00 - 21. březen 16:00

Trénování paměti

21. březen 10:00 - 21. březen 11:30

Klavírní melodie

21. březen 15:30 - 21. březen 18:00

Tvořivé setkání pro hravé dospěláky

21. březen 15:30 - 21. březen 19:00

Dzień Teatru Lalek

21. březen 16:30 - 21. březen 19:00

Trénování paměti

21. březen 17:00 - 21. březen 18:30

Koncert smyčcového oddělení

21. březen 17:30 - 21. březen 20:00

LOVEní

21. březen 18:00 - 21. březen 20:45

Manželské etudy: Nová generace

21. březen 18:00 - 21. březen 19:30

Pat a Mat: Zimní radovánky

22. březen 09:30 - 22. březen 10:30

Pat a Mat: Zimní radovánky

22. březen 09:30 - 22. březen 10:30

Čertí brko

22. březen 13:30 - 22. březen 15:15

Čertí brko

22. březen 13:30 - 22. březen 15:15

Noc s Andersenem

22. březen 17:00 - 22. březen 19:00

LOVEní

22. březen 17:45 - 25. březen 19:30

Pašerák

22. březen 20:00 - 25. březen 22:00

Sokol Karviná – SKB Zlín

23. březen 15:30 - 23. březen 17:30

Kouzelný park BH

23. březen 15:45 - 23. březen 17:15

Jak vycvičit draka 3 BH

23. březen 17:45 - 23. březen 19:45

Sokol Karviná – SAM Brno

24. březen 08:45 - 24. březen 10:45

Psí veličenstvo BH

24. březen 15:15 - 24. březen 16:45

Captain Marvel

24. březen 17:30 - 26. březen 21:30

Taneční večer

24. březen 18:30 - 24. březen 22:00

Velikonoce

25. březen 08:00 - 17. duben 16:00

Bookstart

25. březen 10:00 - 25. březen 19:00

Nejkrásnější operetky

25. březen 15:30 - 25. březen 18:30

Kouzelný svět knih aneb Z kapsáře Vašich knihovnic

25. březen 15:30 - 25. březen 18:00

Poprask na laguně

25. březen 19:00 - 25. březen 22:00

Jarní koncert přípravných oddělení

26. březen 17:00 - 26. březen 20:00

Skleněný pokoj

26. březen 17:15 - 27. březen 22:00

Tasmánie – Austrálie

26. březen 18:00 - 26. březen 21:00

Taneční večer

26. březen 18:30 - 26. březen 22:00

Taneční večer

26. březen 18:30 - 26. březen 22:00

Psí domov

27. březen 15:00 - 27. březen 16:30

Posezení s harmonikou

27. březen 15:30 - 27. březen 18:30

Knihomolická dílnička: záložky do knihy

27. březen 15:30 - 27. březen 18:00

Koncert kytarového oddělení

27. březen 16:00 - 27. březen 19:00

Bohemian Rhapsody

27. březen 17:15 - 27. březen 19:30

Yomeddine

27. březen 17:30 - 27. březen 19:15

Trénování paměti

28. březen 10:00 - 28. březen 11:30

Klavírní melodie

28. březen 15:30 - 28. březen 18:30

Trénování paměti

28. březen 17:00 - 28. březen 18:30

Koncert mladých umělců

28. březen 17:30 - 28. březen 20:00

LOVEní

28. březen 17:45 - 31. březen 19:00

Arctic: Ledové peklo

28. březen 18:00 - 28. březen 19:30

Zraněná srdce

28. březen 20:00 - 29. březen 19:45

Tajemná hlubina

29. březen 17:00 - 29. březen 19:00

"Tajemnice naszej biblioteki"

29. březen 17:00 - 29. březen 19:00

My

29. březen 20:00 - 31. březen 21:30

Sokol Karviná B – Slavoj Český Těšín

29. březen 20:00 - 29. březen 22:00

Dumbo BH

30. březen 13:00 - 31. březen 16:40

Expediční kamera 2019

30. březen 16:00 - 30. březen 18:00

Captain Marvel

30. březen 17:00 - 30. březen 19:15

Ženy v běhu

30. březen 19:30 - 30. březen 21:00

Splněná přání

31. březen 16:00 - 31. březen 17:15

Výstava: podmalby na skle

19. únor 16:00 - 31. červenec 16:00

1 3 4 5 6 10      ››