Farmářské trhy v Karviné


IMGP2190.jpg

Farmářské trhy se v Karviné konají od prosince 2013 a i v letošním roce si zájemci o kvalitní regionální potraviny a produkty přijdou na své. Novinkou v letošním roce je místo konání trhů. Z centrálního tržiště se prodej přesouvá na Masarykovo náměstí v Karviné-Fryštátě.

Farmářské trhy se budou konat na náměstí každou třetí středu v měsíci od května do listopadu, tj. ve dnech 17. 5., 21. 6., 19. 7., 16. 8., 20. 9., 18. 10. a 15. 11. 2023, vždy od 8.00 do 17.00 hodin. V prosinci bude farmářský sortiment součástí stánkového prodeje při Vánočním jarmarku na náměstí.

Mimořádné farmářské trhy se uskutečnily již ve čtvrtek 20. 4. 2023 jako součást oslav Dne Země na Masarykově náměstí v Karviné-Fryštátě.

O případných změnách jednotlivých termínů budeme včas informovat. Prodejci budou na trzích nabízet především uzeniny, pekařské výrobky, mléčné výrobky, sýrové výrobky, bio produkty, včelí produkty, víno z černého rybízu a další zajímavý sortiment.

Statutární město Karviná chce občanům formou farmářských trhů umožnit nákup kvalitního zboží.

Upozornění: Farmářské trhy jsou veřejně přístupnou akcí, na které mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy pro účely prezentace statutárního města Karviné na jeho informačních kanálech a sociálních sítích. V případě nesouhlasu s pořizováním fotografií a videozáznamu vaší osoby, budete mít možnost toto odmítnout u označeného fotografa akce. Podrobnosti na http://gdpr.karvina.cz.

Kontakt:

Ing. Halina Breznenová
oddělení strategií a plánování
Telefon: 596 387 787
Email:

Související dokumenty v elektronické podobě ke stažení: