Farmářské trhy v Karviné


IMGP2190.jpg

Farmářské trhy se v Karviné konají od prosince 2013 a i v letošním roce si zájemci o kvalitní regionální potraviny a produkty přijdou na své. I tento rok se farmářské trhy uskuteční na Masarykově náměstí v Karviné-Fryštátě.

Farmářské trhy se budou konat na náměstí každou třetí středu v měsíci od května do listopadu, tj. ve dnech 15. 5., 19. 6., 17. 7., 21. 8., 18. 9., 16. 10. a 20. 11. 2024, vždy od 8.00 do 17.00 hodin. V prosinci bude farmářský sortiment součástí stánkového prodeje při Vánočním jarmarku na náměstí.

Mimořádné farmářské trhy se uskuteční již ve čtvrtek 18. 4. 2024 jako součást oslav Dne Země na Masarykově náměstí v Karviné-Fryštátě → pozvánka

O případných změnách jednotlivých termínů budeme včas informovat. Prodejci budou na trzích nabízet především uzeniny, pekařské výrobky, mléčné výrobky, sýrové výrobky, bio produkty, včelí produkty, ovocná vína, sazenice, květiny, keře, stromky a další zajímavý sortiment.

Statutární město Karviná chce občanům formou farmářských trhů umožnit nákup kvalitního zboží.

Upozornění: 

Farmářské trhy jsou veřejně přístupnou akcí, na které mohou být pořizovány fotografie a videozáznamy pro účely prezentace statutárního města Karviné na jeho informačních kanálech a sociálních sítích. V případě nesouhlasu s pořizováním fotografií a videozáznamu vaší osoby, budete mít možnost toto odmítnout u označeného fotografa akce. Podrobnosti na http://gdpr.karvina.cz.

Kontakt:

Ing. Halina Breznenová
oddělení strategií a plánování
Telefon: 596 387 787
Email:

Související dokumenty v elektronické podobě ke stažení:

Desatero Státní veterinární správy k prodeji na FT
Parkování 2024
Závazná přihláška na Farmářské trhy 2024
Farmářské trhy 2024 -  celoroční přehled