Katalog sociálních služeb je dostupný také elektronicky

perex_KSS_ilu.jpg Najít vhodnou sociální a návaznou službu je opět o něco snazší.


perex_KSS_ilu.jpg

Pravidelně aktualizovaný katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb je nyní nově dostupný v interaktivní elektronické podobě na webové adrese https://kss.karvina.cz. Zde v přátelském webovém prostředí intuitivně najdete vhodné sociální či návazné služby pro vás nebo vaše blízké. Vyhledání vhodné pomoci v obtížné životní situaci je tak zase o něco snazší.

Na zadání snadnějšího vyhledání sociální služby či související aktivity spolupracoval odbor sociální s oddělením informačních služeb karvinského magistrátu. Požadavky a náměty zájemců o sociální služby tak byly zapracovány do responzivního prostředí, které je dostupné i uživatelům mobilů či tabletů.

Náměstek primátora Miroslav Hajdušík dodává: „U každé služby jsou uvedeny kontaktní údaje pro případ, že si nebudete jistí tím, zda je nalezená služba vhodná právě pro vás. Věříme, že díky této novince bude veřejnost ještě lépe informována o nabídce sociálních služeb v Karviné.“

Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb je i nadále možno získat v tištěné podobě na Odboru sociálním Magistrátu města Karviné. Vaše náměty na vylepšení zpracovaného elektronického katalogu uvítáme na e-mailu jana.gavlovska@karvina_cz nebo na tel. 596 387 339.